Słoneczny koktajl z mango {…}

W dni takie jak dziś, trzeba się ratować! Pogoda dobija i nijak nie mogę dopatrzeć się w niej pierwszych oznak wiosny! Żeby totalnie nie zgnić pod kocem przeglądając setny raz coraz mniej interesującą facebookową tablicę, postanowiłam zrobić prosty jak budowa cepa koktajl!

I znowu w roli głównej pojawiło się mango, no cóż poradzę, że ciągle trafia mi się w promocji a do tego ma obłędny kolor i smak! Jak sobie człowiek strzeli taki kieliszek witamin to jakoś i deszczowa pogoda robi się mniej uciążliwa 😉

IMG_20170302_105535.jpg

IMG_20170302_104715.jpg

Biję się w pierś, że nie ma mnie tutaj ostatnio zbyt często i wiem, że tylko winny się tłumaczy, ale ja jednak spróbuję Wam zostawić słowo wyjaśnienia. Nie, nie poddałam się, nadal planuję blogować (jakże dumnie to brzmi), tematy nadal spisuję w moim żółtym kajecie i nic w tym temacie się nie zmieniło 😉 Tylko życie jak zwykle nie daje się tak po prostu od A do Z zaplanować i teraz na pierwszy plan miliony innych spraw wskoczyły. Ogarniam na nowo, układam w głowie, załatwiam i reorganizuję, starając się przy tym dawać z siebie w pracy 200% normy. Bo jak praca, że tak powiem mocno satysfakcjonująca to i starać się człowiekowi chce 🙂 Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości i mam nadzieję, że tych, którzy ze mną zostaną jeszcze nie raz swoimi wypocinami zaskoczę!

A teraz do rzeczy, czyli aż cztery składniki potrzebne do zrobienia słonecznego koktajlu idealnego na chandrę: sok  z pomarańczy, banan, mango, nasiona chia!

IMG_20170302_105511.jpg

Ot cały sekret! Jeśli się posiada taką turbo maszynę do wyciskania soku jak ja, samo wyciskanie może wyzwaniem nie jest, ale już mycie diabelstwa tak! Ale cóż zdrowie nad wygodę przekładam, więc wyciskam, zawsze więcej, a później część wykorzystuję do koktajlu. Pozostałe składniki zblendowałam z sokiem i tadam!

##################SMACZNEGO! ################

Jedna myśl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s