Witajcie w #babskim_bistro!

Cześć Dziewczyny!

Witajcie w #babskim_bistro!

Przyznam szczerze, że zabierałam się do tego wpisu za przeproszeniem jak pies do jeża. Bo wymyśliłam sobie, że skoro to pierwszy post to musi być wycacany i wymuskany jak nie powiem co! Pretekstów, żeby nie siąść do komputera wymyśliłam już chyba co najmniej trylion. A że pogoda nie taka, więc światło do zdjęć będzie nie takie. Że zdjęcia mam za liche. Że na #insta u innych to wszystko jakieś takie idealne, że aż chce się być i mieć. I tak czekałybyście na ten wpis cholera wie do kiedy, bo tak to już ze mną jest, że pokazanie cząstki siebie całemu światu wykracza grubo poza moją strefę komfortu.

photo_editor_1517327760466.jpg
photo_editor_1517327689058.jpg

Mimo wszystko jestem! 30-letnia już prawie, Żona swojego męża, kobieta i szczęśliwa mama, która postanowiła, że się nie podda i będzie blogować choćby nie wiem co!

Długo biłam się z myślami czym chcę się z Wami podzielić. Sprzedawanie swojej prywaty i wrzucanie zdjęć mojej córeczki to zdecydowanie nie ja. Porady jak być super mamą to też nie ja! Zdecydowanie za wiele w tym temacie jest u mnie na etapie nieogarnięcia. 🙂

Pana Męża poznacie na tyle, na ile sam Wam pozwoli w swojej #jaskini_batmana. Nie skromnie powiem, że ma chłop oko do filmów i seriali i jakieś takie flow jak o tym pisze.

Wymarzyłam sobie, że #babskie_bistro to będzie takie moje miejsce w sieci, do którego z dumą Was zaproszę! Miejsce, do którego będziecie z przyjemnością zaglądać trzymając w ręku kubek aromatycznej, świeżo zaparzonej kawy.

photo_editor_1517327437610.jpg
photo_editor_1517327741692.jpg

Podzielę się z Wami moimi bardzo subiektywnymi opiniami o tym, co mnie w życiu kręci, a co podnieca. Sprzedam Wam moje sprawdzone triki na totalnie amatorski #homedesign. Szczerze opowiem o moich kosmetycznych hitach i kitach. Zdradzę Wam jakie babskie gadżety ułatwiają mi życie. Będą też przepisy – mało ambitne, ale za to szybkie i proste w przygotowaniu. Podrzucę krótkie info o serialach, nie tylko tych mega ambitnych z rodzaju #youmustwatch or #dienow. Obiecuję, że nie zabraknie podsumowań tego, co udało mi się przeczytać. Z przyjemnością polecę Wam inspirujące miejsca w sieci, do których chętnie sama zaglądam. A od czasu do czasu wejdę w polemikę z moim małżonkiem i przedstawię Wam mój punkt widzenia! 😉

A zatem let’s get started!

                                                              m.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s